Naam
Adres
Plaats
Telefoon / fax
Website
Bouw & Interieur College, ROC MN Harmonielaan 2 3438 EB Nieuwegein 030-7541200 bouweninterieur.rocmn.nl
Branche Vereniging Projectinrichting (BVP) Postbus 623 2600 AP Delft 015-8877965 www.bvprojectinrichting.nl
Centrum voor Ambachtseconomie Signaalrood 3 2718 SH Zoetermeer 079-3030320 www.cvae.nl
De Woonindustrie Symphonielaan 1 3438 EW Nieuwegein 030-3032700 / 030-6050756 dewoonindustrie.nl
EPLF Mittelstrasse 50 D-33602 Bielefeld 0049-5211369760 / 0049-521122559 www.eplf.com
Euretco Koninginneweg 1 3871 JZ Hoevelaken 033-2532911 / 033-2532299 www.euretco.com
Evenementenhal Gorinchem Franklinweg 2 4207 HZ Gorinchem 0183-680680 / 0183-680600 www.evenementenhal.nl
Evenementenhal Hardenberg Energieweg 2 7772 TV Hardenberg 0523-289898 / 0523-289800 www.evenementenhal.nl
Floor Forum, vakblad Postbus 29 B-9870 Olsene 0032-93858040 / 0032-93858885 www.floor-forum.com
Gaaf Goed, vakblad Postbus 7839 1008 AA Amsterdam 020-6449030 / 020-6449035 www.gaafgoed.com
Geschillencommissie Bordewijklaan 46 II 2591 XR Den Haag 070-3105310 / 070-3658814 www.geschillencommissie.nl
Hannover Consultancy (Domotex) Westeinde 18-B 2969 BL Oud-Alblas 0184-693050 / 0184-693121 www.hannoverconsultancy.nl
HBA (tot 2015) Ierlandlaan 21 2713 HG Zoetermeer 079-3161111 www.hba.nl
HBD (tot 2015) Baron de Coubertinlaan 6 2719 EL Zoetermeer 070-3385600 www.hbd.nl
Hout- en Meubileringscollege Erasmuspad 10 3052 KP Rotterdam 010-2855555 / 010-2855550 www.hmcollege.nl
Inretail Postbus 762 3700 AT Zeist 088-9730600 / 088-9730699 www.inretail.nl
Inretail Magazine Postbus 762 3700 AT Zeist 088-9730600 / 088-9730699 www.inretail.nl
Jaarbeurs Jaarbeursplein 6 3521 AL Utrecht 030-2955911 / 030-2952808 www.jaarbeurs.nl
KCH (tot aug. 2015) Postbus 7001 6710 CB Ede 0318-698498 / 0318-638572 www.kchandel.nl
MMFA Mittelstrasse 50 D-33602 Bielefeld 0049-5219653335 www.mmfa.eu
Messe Frankfurt (Heimtextil) Keizerstraat 1b 2584 BA Den Haag 070-2629070 www.messefrankfurt.nl
Mobilia, vakblad Postbus 67 3770 AB Barneveld 020-5736053 www.vakbladmobilia.nl
NBW Postbus 1088 8300 BB Emmeloord 0527-615111 / 0527-619546  
NII Postbus 8290 6710 AG Ede 030-2320938 www.interieurinstituut.nl
Perscentrum Wonen Jongkindstraat 16 3015 CG Rotterdam 010-4368800 www.perscentrumwonen.nl
SH&M (tot aug. 2015) Postbus 394 3440 AJ Woerden 0348-466440 / 0348-466441 www.shm.nl
Stichting Erkende Stoffeerder Symfonielaan 1 3438 EW Nieuwegein 030-6020175 / 030-6020179 www.erkendestoffeerder.nl
Stichting Promotie & Informatie Tapijt (PIT) Utrechtseweg 95 3702 AA Zeist 030-2320927 / 030-2320999 www.allesovertapijt.nl
Stichting SBB Postbus 7259 2701 AG Zoetermeer 079-3294000 / 079-3515478 www.s-bb.nl
Stichting Waarborg Tapijt & Meubel Reiniging Postbus 311 5900 AH Venlo 077-3270117 / 077-3270118 www.swtm.nl
Vereniging van Grootwinkelbedrijven in de Wonenbranche (VGW) Postbus 182 2260 AD Leidschendam 070-4442587 / 070-3175046 www.vgwonen.nl
Vereniging van parketvloerenleggersbedrijven (VPVB) Postbus 582 2700 AN Zoetermeer 079-5939966 / 079-3311486 www.vpvb.nl
Verenigde Nederlandse Tapijt Fabrikanten (MODINT-VNTF) Utrechtseweg 95 3702 AA Zeist 030-2320900 / 030-2320999 www.modint.nl
Woninginrichter, Vakblad voor de J.C. van Markenlaan 3 2285 VL Rijswijk 070-3364600 / 070-3364601 vakbladwi.nl
WoonWerk (tot aug. 2015) Symphonielaan 1 3438 EW Nieuwegein 030-6020170 / 030-6020179 www.werkeninwonen.nl